Nasi partnerzy

Bazując na zasadzie wynikającej ze starego przysłowia „w kupie siła”, współpracujemy z wieloma partnerami, dzięki którym usługi świadczone przez firmę developerską Adam Koniecko DEVELOPMENT mogą być w pełni kompleksowe. Nasz sukces nie byłby bowiem możliwy, bez naszych partnerów, ponieważ poprzez wzajemną pomoc jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów, nawet tym najbardziej nietypowym. Mamy ponadto pełną świadomość, że przy wzajemnej współpracy, nasze produkty i usługi będą wykonane rzetelnie, terminowo oraz na jak najwyższym poziomie. Dzięki współdziałaniu opartym na partnerstwie, wzajemnym wsparciu i pomocy, jesteśmy w stanie osiągnąć znacznie więcej, przez co jesteśmy postrzegani jako firma skuteczna, godna zaufania i wiarygodna.Dyrektor Regiony Cezary Czech
sprzedaż nieruchomości

Północ Nieruchomości S.A.
strona www: http://www.polnoc.pl
ul. Malemda 9 lok 1
15-440 Białystok
tel. kom. 604 920 780
e-mail: cczech@polnoc.pl

Dyrektor Regionalny biura nieruchomości Północ Nieruchomości S.A. Cezary Czech to jeden z najlepszych ekspertów podlaskiego rynku nieruchomości, posiadający wieloletnie doświadczenie w obrocie różnego rodzaju nieruchomościami. Oferuje profesjonalną i skuteczną pomoc w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu domów, mieszkań, działek, lokali użytkowych, itp. Ponadto, gwarantuje swoim Klientom łatwy dostęp do bogatej oferty nieruchomości dostępnych na Podlasiu, wspierając swoją działalność również szeroką reklamą oraz profesjonalnymi narzędziami marketingowymi.

image1


image2

ARCH-EKO PROJEKT Jolanta Kotowska
pracownia architektoniczna

strona www: http://www.arch-eko.pl/index.html
ul. Św. Rocha 12 lok 8
15-879 Białystok
tel. kom. 728 303 302
e-mail: jola.kotowska@gmail.com

Arch–Eko Projekt to dynamicznie rozwijająca się pracownia architektoniczna działającą głównie na terenie Podlasia oraz Mazowsza. Wykorzystująca w swojej działalności przede wszystkim bogatą wiedzę architektoniczną, popartą ponad 15-letnim doświadczeniem projektowym, nabytym podczas wykonywania różnego rodzaju realizacji. Oferuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanych m. in. przy opracowywaniu i wykonywaniu dokumentacji:

  • projektów budynków nowych,
  • budynków nowych i już istniejących
  • związanej z potrzebami termomodernizacji, rozbudowy i przebudowy obiektów,
  • budynków energooszczędnych i pasywnych zawierających koncepcje,
  • pełnobranżowych projektów architektonicznych.

Arch–Eko Projekt wspiera ponadto wszelkie pozostałe procedury administracyjne.MFINANSE Mariusz Tarasiuk
doradca ds. kredytów hipotecznych

ul. Legionowa 28 lok 205
15-281 Białystok
tel. kom. 793 009 574
e-mail: mariusz.tarasiuk@mfinanse.eu

Pan Mariusz Tarasiuk to doświadczony specjalista ds. finansów, posiadający praktyczną wiedzę w obszarze kredytów hipotecznych, popartą wieloletnią praktyką zawodową w pracy zarówno z Klientem indywidualnym, jak i przedsiębiorcami. Jego uwaga skoncentrowana jest przede wszystkim na indywidualnym podejściu i profesjonalnym doradztwie w kwestiach kompleksowego przeprowadzenia klienta przez wszystkie formalności okołokredytowe. Oferuje rzetelną i solidną obsługę na najwyższym poziomie. Ponadto jest dynamiczny i terminowy przy procedowaniu wniosków. Wszystkie te cechy sprawiają, że jest partnerem godnym szczególnego polecenia.

image3


image4

Marian Godlewski MagBud Company
specjalista ds. budowlanych

strona www: http://magbudcompany.pl
tel. (85) 672 33 35
e-mail: budownictwo@magbudcompany.pl

Pan Marian Godlewski to wysoko wyspecjalizowany znawca tematyki budowlanej, zajmujący się od wielu lat między innymi: robotami murowymi i żelbetowymi, konstrukcjami, kryciem dachów oraz wieloma innymi kwestiami związanymi sensu stricte z budownictwem jedno- i wielorodzinnym oraz przemysłowym. Jest to wykonawca, na którego wsparcie i pomoc zawsze można liczyć. Jest też osobą rzetelną i terminową, dla którego zadowolenie Klienta to podstawa działalności.Adam Godlewski MagBud Company
wykonawca instalacji elektrycznych

strona www: http://magbudcompany.pl
tel. kom. 607 882 126
e-mail: instalacje@magbudcompany.pl

MagBud Adam Godlewski to specjalista, posiadający ogromną wiedzę z zakresu instalacji elektrycznych. Zajmuje się przede wszystkim: opracowaniem koncepcji potrzebnej do wykonania projektu, projektowaniem instalacji elektrycznych w obiektach budownictwa ogólnego, budynków mieszkalnych wielo- i jednorodzinnych, obiektów biurowych, obiektów sportowych, sklepów, szkół, obiektów gastronomicznych, itp., sporządzeniem stosownej dokumentacji i protokołów oraz wieloma innymi sprawami dotyczącymi instalacji elektrycznych zewnętrznych i wewnętrznych. Jest to osoba zdecydowanie godna polecenia.

image5


image6

BENMAR Sp. z o.o.
hurtownia materiałów budowlanych

strona www: http://benmar.com.pl
tel. (85) 663 79 10
ul. Serwisowa 12
15-620 Białystok

Benmar sp. z o.o. jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą działająca na rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych. Hurtownia stawia na indywidualne podejście partnerskie stosunki z kontrahentami, dzięki czemu satysfakcja z zakupów w niej dokonanych jest zagwarantowana. Firma posiada konkurencyjną cenowo bardzo bogatą ofertę produktową materiałów budowlanych. Ponadto materiały w niej dostępne są najwyższej jakości.NEXMAR Sp. z o.o.
hurtownia materiałów dachowych

strona www: http://www.nexmar.pl
tel. (85) 654 55 79, (85) 741 22 32, (85) 662 64 68
ul. Mickiewicza 67
16-070 Choroszcz
e-mail: biurob@nexmar.com.pl

Firma NEXMAR działa na podlaskim oraz mazurskim rynku materiałów dekarskich od kilkunastu już lat. Oferuje przede wszystkim profesjonalną i konkurencyjną wycenę pokryć dachowych z dachówki, blach, a także innych materiałów pokryciowych. Służy także fachowym doradztwem oraz kompleksową obsługą budowy. Współpracę z tym partnerem oceniamy na wysokim poziomie i polecamy innym.

image7


image9

PRO-PLAS
dostawca stolarki okiennej, drzwi i bram garażowych

strona www: http://www.pro-plast.com.pl
ul. Św. Rocha 13/15 lok 130
15-879 Białystok
tel. (85) 746 14 46, Tel. kom. 602 488 413
e-mail: biurohandlowe@pro-plast.com.pl

Firma PRO-PLAST zaspokaja potrzeby Klientów, którym zależy przede wszystkim na towarach najlepszej jakości i usługach na najwyższym poziomie. Posiada w swojej ofercie szeroki asortyment stolarki okiennej oraz drzwiowej z drewna, PCV oraz aluminium, a także bramy garażowe. Można tu dostać również szereg dodatkowych akcesoriów okiennych. A wszystko to nie dość, że w przystępnych cenach, to i na czas.