Oferowane usługi

Firma Koniecko DEVELOPMENT działa na wielu płaszczyznach związanych z budownictwem mieszkaniowym na terenie miasta Białystok oraz jego okolic (na obszarze nawet do 100 km od miasta).

Najważniejszym celem firmy jest bowiem wspieranie Klientów w dążeniu do odnalezienia własnego, wyjątkowego miejsca do życia. Jesteśmy precyzyjni, terminowi i kompleksowi oraz zapewniamy pełną obsługę procesu budowlanego.

Wszelkie zadania wykonywane są przez doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrę, dzięki której jakość wykonanych przez nas usług jest na bardzo wysokim poziomie. Dbamy również o dobre relacje z Inwestorem dlatego wszystkie etapy prowadzonych inwestycji, zmian oraz koncepcji są zawsze wynikiem dokładnych ustaleń.

Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną z dużym doświadczeniem przy realizacji różnego typu inwestycji, a co za tym idzie, jesteśmy przygotowani na każdą, nawet nietypową sytuację, z jaką możemy się zetknąć podczas budowy.

Znamy wiele korzystnych rozwiązań, chętnie pomagamy i doradzamy w znalezieniu odpowiednich oraz jak najbardziej ekonomicznych rozwiązań. Miarą jakości naszej pracy jest przede wszystkim zadowolenie naszego Klienta, a jego wymagania oraz oceny wykonania planu są dla nas decydujące.

Firma Adam Koniecko DEVELOPMENT oferuje szeroki zakres usług budowlanych, do których zaliczamy m. in.: