Budowa domów jednorodzinnych Białystok

Jeśli chcą Państwo wybudować własny dom jednorodzinny, ale brakuje Państwu odpowiedniej wiedzy odnośnie samej budowy, załatwienia procedur formalnych, znalezienia właściwych wykonawców, doboru najlepszych materiałów, czy bieżącego nadzorowania inwestycji, zapraszamy do nas. Firma KONIECKO DEVELOPMENT z Białegostoku podejdzie do tego tematu z rzetelnością i pełnym zaangażowaniem – adekwatnym to przedsięwzięcia, jakim jest budowa domu.

Powierzając realizację budowy domu jednorodzinnego w Białymstoku naszym specjalistom, z pewnością będą Państwo zadowoleni. Jako firma deweloperska pomożemy między innymi w:

  • realizacji projektu związanego z budową domu jednorodzinnego,
  • wykonaniu samej budowy,
  • audycie przeprowadzanych prac,
  • nadzorem inwestycyjnym,
  • uzyskaniu wszelkiego rodzaju pozwoleń niezbędnych przy rozpoczęciu budowy wymarzonego domy jednorodzinnego.
  • końcowemu oddaniu inwestycji.

Podchodzimy do tematu w taki sposób, aby zastosowane materiały i technologie były najwyższej jakości a sam nowo budowany dom jednorodzinny posiadał nowoczesne i energooszczędne instalacje. To wszystko mogą Państwo uzyskać powierzając nam zadanie budowy dla Państwa domu jednorodzinnego.

Budowa domu jednorodzinnego – doradztwo na każdym etapie

Każdą realizację rozpoczynamy od wspólnej rozmowy, starając się jak najdokładniej zdefiniować Państwa potrzeby. Dopiero na tej podstawie przedstawiamy rozwiązania w zakresie projektu architektonicznego oraz technologii budowy. Klientom posiadającym już projekt domu oferujemy, (jeśli to wskazane) jego weryfikację pod kątem możliwej poprawy jego funkcjonalności, czy innych zastosowanych rozwiązań. Każdorazowo jesteśmy w stanie nieodpłatnie wykonać stosowne projekty branżowe, w tym z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań wykorzystujących rekuperatory, instalacje solarne, kotły kondensacyjne i pompy ciepła współpracujące z oszczędnym ogrzewaniem podłogowym i ściennym.

Zajmujemy się budową domów jednorodzinnych na działkach Inwestorów indywidualnych w Białymstoku oraz okolicach (nawet do 100km od miasta). W zależności od wymagań naszych Klientów, wznosimy budynki w stanie surowym (otwartym, bądź zamkniętym) lub w stanie deweloperskim.