Doradztwo budowlane

projekt domu elementem doradztwa budowlanego

 

Doradztwo budowlane jest złożonym obszarem działalności, wymaga szerokiej wiedzy i wysokich kwalifikacji w dziedzinie budownictwa. Przedstawiany rodzaj doradztwa polega na indywidualnej współpracy z inwestorem. Firma Koniecko Development ma długoletnie doświadczenie w budownictwie, co jest wartościowe także w działalności doradczej.

Podstawowe etapy doradztwa budowlanego

Oferujemy Państwu doradztwo budowlane od etapu planowania powstania inwestycji do zakończenia wszystkich działań budowlanych. Doradzamy w zakresie:

  • ustalenia założeń projektowych, które chce osiągnąć inwestor,
  • znalezienia lokalizacji inwestycji,
  • wybór projektu inwestycji.

Pomagamy też wybrać odpowiednie materiały do wykonania projektu. Gdy są Państwo zainteresowani budową domów jednorodzinnych lub innych obiektów, zachęcamy do skorzystania z oferty. Sporządzimy kosztorys inwestycji oraz doradzimy, jak osiągnąć korzystny efekt przy zachowaniu optymalnej ceny.


W jakim celu warto korzystać z doradztwa budowlanego

Inwestycja budowlana wiąże się z wieloma niejednokrotnie skomplikowanymi działaniami. Celem oferowanego przez firmę Koniecko Development doradztwa budowlanego jest bezpieczne przeprowadzenie Państwa przez poszczególne etapy prac przygotowawczych i stricte budowlanych, czyli dbałość o zachowanie wszystkich zasad sztuki budowlanej.

Nasz doradca będzie rzetelnie weryfikował dokumentację projektową oraz podejmie współpracę z wykonawcą i inwestorem na każdym etapie prac. W ten sposób zapewniamy naszym Klientom profesjonalne wykonanie obiektu budowlanego.


Doradztwo budowlane w zakresie doboru gruntu i projektu domu

Przejaw dbałości o bezpieczeństwo stanowi również ocena doboru gruntu pod budowę. Nasz doradca pomoże ustalić Państwu, czy dane miejsce jest właściwe do posadowienia konstrukcji budowlanej. Może się okazać, że działka, którą Państwo kupiliście, jest terenem podmokłym i umieszczanie tam domu lub innej budowli będzie się wiązać z późniejszym wadliwym jej funkcjonowaniem albo będą wymagane dodatkowe prace wzmacniające grunt. W zakresie doradztwa budowlanego pomożemy ustalić parametry geotechniczne gruntu, co ustrzeże Państwa przed ewentualnymi problemami.

Pomożemy wybrać działkę o odpowiedniej długości i szerokości, aby wybrany przez Państwa projekt domu mógł zostać tam zrealizowany zgodnie z lokalnymi warunkami zabudowy przestrzennej. Na życzenie wskażemy także, jaki projekt domu będzie adekwatny do Państwa potrzeb, ile powinno znajdować się pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych. Pomożemy podjąć decyzję czy wybrać dom z garażem lub bez, jedno czy dwukondygnacyjny.


Doradztwo budowlane w Białymstoku i okolicach

Korzystając z doradztwa budowlanego firmy Koniecko Development otrzymacie państwo kompleksowe wsparcie w dziedzinie budownictwa. Naszą propozycję kierujemy do Klientów mieszkających w Białymstoku i okolicach miasta oraz spoza tego regionu.

Zachęcamy do kontaktu i przedstawienia nam planów na wykonanie inwestycji budowlanej. Będzie nam miło zaoferować rozwiązanie skuteczne i adekwatne do Państwa potrzeb.