Inwestor zastępczy

inwestor zastępczy w trakcie nadzoru nad inwestycją

 

Inwestor zastępczy to osoba lub firma, która zapewnia kompleksową obsługę inwestycji. Takie rozwiązanie jest dobre w sytuacji, gdy z braku czasu lub z innych przyczyn nie chcecie Państwo być bezpośrednio zaangażowani w budowę nieruchomości. Jesteśmy wykonawcą wielu przedsięwzięć budowlanych w Białymstoku i okolicach, znamy więc potrzeby lokalnych Klientów lub dostosowujemy do nich naszą propozycję współpracy.

Jakie usługi oferuje inwestor zastępczy

Firma Koniecko Development, jako inwestor zastępczy, proponuje Klientom następujący zakres usług:

  • uzyskanie dokumentacji wymaganej do rozpoczęcia pudowy,
  • zatrudnienie kierownika budowy,
  • organizacja ekipy budowlanej,
  • kupno i dostarczenie na budowę materiałów budowlanych,
  • rozwiązywanie wszelkich problemów formalno-prawnych związanych z inwestycją,
  • odbiór prac budowlanych,uczestnictwo w próbie i odbiorze wszystkich instalacji.

Wskazany zakres prac, które możemy wykonać, świadczy o gotowości do prowadzenia kompleksowego nadzoru nad inwestycją.


Dlaczego warto zatrudnić inwestora zastępczego

Jeżeli nie dysponujecie Państwo dużą ilością wolnego czasu lub z innego powodu nie podejmujecie się osobistego prowadzenia prac budowlanych, możliwość skorzystania z usługi inwestora zastępczego będzie właściwym rozwiązaniem.

Prowadzenie inwestycji budowlanej jest związane z wieloma specyficznymi zagadnieniami. Trzeba znać prawo budowlane, uzyskać wymagane dokumenty do rozpoczęcia budowy i znaleźć dobrą ekipę budowlaną, która zbuduje dom zgodnie z projektem i indywidualnymi oczekiwaniami. Zgodnie z przedstawionym zakresem obowiązków, o wszystko w Państwa imieniu zadba firma, która zapewni wykonanie prac zgodnie z regułami sztuki budowlanej.


Na jakim etapie prac najlepiej zatrudnić inwestora zastępczego

Decyzję o zatrudnieniu inwestora zastępczego warto podjąć po zaplanowaniu koncepcji inwestycji. Jest to etap wstępny, gdy w głowie macie Państwo wizję swojego domu i zastanawiacie się, jak ten plan zrealizować. Nasza firma przeprowadzi Państwa bezpiecznie przez wszystkie etapy planowania i prowadzenia budowy. Można oczywiście podjąć taką decyzję na późniejszym etapie, na przykład po zakupie działki i wybraniu projektu domu. Zapewnimy wówczas Państwu pozostałe usługi, które umożliwią realizację zleconego zadania.

Zachęcamy, aby korzystać z naszej propozycji od początku realizacji pomysłu budowy. Mamy doświadczonych specjalistów i wiedzę na temat właściwego wyboru gruntów oraz projektów budynków. Budowa obiektu mieszkalnego to znaczny wydatek, warto zatem zadbać, aby pieniądze zostały właściwie zagospodarowane. Doświadczona firma Koniecko Development z pewnością się o to postara. W swojej ofercie dokładnie przedstawimy Państwu ceny poszczególnych etapów prac.


Inwestor zastępczy jako koncepcja kompleksowej obsługi budowy

Korzystając z oferty firmy Koniecko Development, otrzymacie Państwo pełen pakiet usług budowlanych. Zachęcamy do kontaktu i przedstawienia nam pomysłu na wymarzoną inwestycję. Będzie nam miło podpisać z Państwem umowę o pełnienie funkcji inwestora zastępczego. Jesteśmy rzetelną firmą i zapewniamy satysfakcjonującą współpracę