Kosztorysy budowlane Białystok

Nasza firma KONIECKO DEVELOPMENT z Białegostoku jest w stanie wykonać dla Państwa wszelkiego typu kosztorysy budowlane na terenie różnego rodzaju inwestycji znajdujących się w naszym mieście i jego okolicach. Do kosztorysowania, poza tradycyjnymi metodami wykorzystujemy między innymi programy np. typu NORMA, które w skuteczny sposób przyspieszają cały proces prac kosztorysowych wykonywanych w ramach oceny wartości potencjalnej inwestycji budowlanej.

KONIECKO DEVELOPMENT z Białegostoku wykona kompleksowe kosztorysy budowlane

Jako firma budowlana i deweloperska od lat sprawnie funkcjonujemy na rynku nieruchomości. W ramach przygotowywania dokumentacji związanej z kosztorysami budowlanymi obsługujemy zarówno klientów indywidualnych (podmioty prywatne) jak i firmy lub instytucje gospodarcze.

KONIECKO DEVELOPMENT zajmuje się dla Państwa m. in.:

  • sporządzaniem kosztorysów budowlanych, Inwestorskich i wykonawczych na potrzeby uzyskania kredytu bankowego pod przyszłą inwestycję,
  • sporządzaniem dokumentacji przetargowej, w skład, której wchodzą: kosztorysy Inwestorskie, przedmiary robót, specyfikacje istotnych warunków zamówienia, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych,
  • rozliczaniem robót dodatkowych – poza samym sporządzeniem tego typu kosztorysu budowlanego, jesteśmy gotowi kompleksowo nadzorować i w ramach kontroli audytować wszelkie prace inwestycyjne.

Każdy z tych elementów jesteśmy gotowi przygotować dla Państwa absolutnie fachowo z uwzględnieniem wszelkich terminów lub dodatkowych uwarunkowań. Nasi pracownicy to grono ekspertów, którzy posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie przygotowywania kosztorysów budowlanych pod inwestycje wykonywane w Białymstoku i okolicach. Wierzymy, że zechcą Państwo dołączyć do grona zadowolonych z naszych usług klientów. Zapewniam fachowe i kompleksowe podejście do tematu.