Nadzór budowlany nad inwestycją Białystok

W ogólnym pojęciu naszej firmy KONIECKO DEVELOPMENT z Białegostoku nadzór nad inwestycją odbywa się wieloetapowo i jest obecny na każdym etapie prowadzonych prac. W zależności od Państwa potrzeb, jesteśmy w stanie w pełni i absolutnie kompleksowo reprezentować Państwa interesy podczas realizacji konkretnej inwestycji budowlanej.

Nadzór inwestorski dostosowany do Państwa potrzeb

W zależności od potrzeb i wymogów naszych klientów, jesteśmy w stanie nadzorować wszystkie lub wybrane etapy realizacji Państwa inwestycji. Posiadamy w pełni wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pomocniczą, która bez wątpienia kompleksowo zajmie się nadzorem nad Państwa inwestycją.

Wśród naszych usług znajdą Państwo:

  • nadzór nad projektem – jesteśmy gotowi podjąć się oceny wybranego przez Państwa projektu i oczywiście w pełni go nadzorować podczas samego prowadzenia nad nim prac,
    weryfikacja rozwiązań związanych z wszelkiego typu biurokracją – jesteśmy do Państwa dyspozycji w dziedzinie obsługi Państwa projektu w zakresie formalnym,
  • nadzór nad kosztami inwestycji – robimy dla Państwa różnego rodzaju wyliczenia i jesteśmy w stanie porównać je z innymi, szacunkowymi kosztami. Ponadto podczas realizacji samego projektu nadzorujemy całą stronę ‘finansową’ budowy,
  • nadzór inwestorski – związany z samą budową, jej bezpieczeństwem, kontrolą dostępu personelu na budowie itp.,
  • nadzór związany z oddaniem inwestycji – jest to końcowy, ale niezwykle ważny element nadzoru nad inwestycją. Nie tylko traktujemy go, jako podsumowanie, ale nie jako raportujemy o końcowym, finalnym procesie realizacji projektu.

Na Państwa życzenie, jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się nadzorem nad całym lub wybranym elementem Państwa inwestycji. Staramy się w możliwie jak najwygodniejszej dla Państwa formie raportować o aktualnym stanie uzgodnionego zagadnienia.

Na każdym etapie prac mogą nas Państwo powołać do nadzoru nowego zadania w ramach prowadzonej inwestycji. Zawsze dla Państwa służymy radą i pomocą. Zapewniamy, że nasze usługi są w pełni kompleksowe i zaspokoją wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, których posiadamy w Białymstoku i wielu innych miastach wschodniej Polski.