Sprzedaż domów Białystok

przekazanie kluczy w ramach sprzedaży domu

 

Sprzedaż domów jest jedną z usług oferowanych przez firmę Koniecko Development. Mamy w tym obszarze duże doświadczenie i dobrze znamy oczekiwania Klientów. Charakteryzuje nas szeroka wiedza na temat rynku budowlanego, usług deweloperskich i potrzeb mieszkaniowych. Prowadzimy w pełni profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży domów w Białymstoku i okolicach.

Sprzedaż domów na miarę Państwa potrzeb

Firma Koniecko Development prowadzi sprzedaż domów:

  • jednorodzinnych,
  • w zabudowie szeregowej (tak zwane segmenty),
  • używanych,
  • nowych na działkach z tytułem własności.

Możecie Państwo zamówić dom wykończony w standardzie deweloperskim i prace wykończeniowe prowadzić osobiście. Wśród naszych sług znajduje się też budowa pod klucz, czyli budowa domów z wykończeniem.


Wszechstronna propozycja sprzedaży domów

Oferta firmy Koniecko Development jest skierowana przede wszystkim do Klientów indywidualnych, ponieważ specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym jednorodzinnym. Naszą propozycję kierujemy do Klientów poszukujących domów w ładnych i spokojnych lokalizacjach. Z nami będziecie Państwo bezpiecznie prowadzeni przez każdy etap transakcji. Działki pod budowę są sprawdzone pod względem formalno-prawnym, a grunty spełniają wszelkie normy, pozwalające na bezpieczne budowanie budynków mieszkalnych.

Gotowe domy, które są budowane przez firmę Koniecko Development, powstają z materiałów wysokiej jakości. Dzięki posiadanej wiedzy merytorycznej i doświadczeniu budowlanemu, jesteśmy w stanie ocenić, jakie  walory mają używane domy na handel, które oferujemy Klientom. Oceniamy też stan techniczny budynku i jego sytuację prawną. weryfikujemy, czy na takim obiekcie nie ciążą zaległe zobowiązania finansowe. Nasza firma spełni oczekiwania Klientów, którzy poszukują kompleksowej obsługi przy złożonym procesie, jakim jest sprzedaż domów.


Sprzedaż domów zgodna z indywidualnymi potrzebami Klientów

Jesteśmy otwarci na różne potrzeby naszych Klientów. Oferujemy Państwu sprzedaż domów dostosowanych do indywidualnych wymagań, w ofercie mamy budynki o różnej wielkości, na przykład domy parterowe, parterowe z poddaszem użytkowym i domy piętrowe.

Duży zestaw projektów umożliwia naszym Klientom wybranie budowli o odpowiedniej ilości pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych. Jest to wyraźna korzyść dla osób, które chcą w swoim domu prowadzić działalność gospodarczą. Oferujemy też pomoc w sytuacji, gdy Klient jest zainteresowany montażem nowoczesnych instalacji, takich jak panele solarne, panele fotowoltaiczne lub odkurzacz centralny.


Zachęcamy do korzystania z usługi sprzedaż domów w firmie Koniecko Development

Szeroka gama używanych i nowych gotowych domów na sprzedaż proponowana przez naszą firmę, spełni oczekiwania wymagających Klientów. Dobrze usytuowane nieruchomości pozwolą Państwu cieszyć się z mieszkania w malowniczych zakątkach Podlasia i samego Białegostoku. Sprzedaż domów to jedna z wiodących usług, które oferujemy, więc zachęcamy do zapoznania się również z innymi naszymi propozycjami.