Usługi developerskie Białystok

dłonie nad domem jednorodzinnym symbolizujące nadzór firmy deweloperskiej nad inwestycją

 

Firma Koniecko Development jest przedsiębiorstwem prowadzonym przez doświadczonych specjalistów. Oferujemy pełen zakres usług deweloperskich, od planowania inwestycji po ostateczne próby i odbiory techniczne. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i odpowiadamy na jego potrzeby.

Budowa oraz sprzedaż domów fundamentem usług deweloperskich

Podstawą naszej działalności jest budowa i sprzedaż domów. W ramach usług deweloperskich sprzedajemy różne rodzaje obiektów mieszkalnych. Specjalizujemy się w budownictwie domów jednorodzinnych, wolnostojących, jak i domów w zabudowie szeregowej.

Oferujemy też domy używane, których stan techniczny oceniają pracujący w naszej firmie specjaliści, wydający opinie techniczne na temat obiektów budowlanych. Na lokalizację naszych inwestycji wybieramy dobrze usytuowane tereny w Białymstoku i okolicach.


Kosztorysowanie i doradztwo budowlane w ramach pakietu usług deweloperskich

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy wiele tradycyjnych i nowoczesnych rozwiązań budowlanych. Udzielamy stosownej pomocy przy planowaniu inwestycji:

  • dokonujemy dokładnego obliczenia kosztów inwestycji,
  • oferujemy pomoc przy wyborze projektu,
  • ułatwiamy wybór właściwego materiału do zbudowania nieruchomości.

Istnieje możliwość przygotowania kilku alternatywnych koncepcji wykonania danej konstrukcji, uwzględniając Państwa zasoby finansowe. Wielość dostępnych na rynku materiałów i zróżnicowanie cenowe sprawia, że pomoc specjalisty jest tu bardzo przydatna. W ramach naszych usług deweloperskich pomożemy osiągnąć kompromis między ceną a jakością.


Nadzór nad inwestycją i kontrola jakości jako istotny element usług deweloperskich

W naszej firmie pracują specjaliści, którzy prowadzą kompleksowy nadzór nad inwestycją i dokonują kontroli jakości na danym etapie powstawania obiektu budowlanego. Każdą część prac wykonujemy z dbałością o szczegóły. Rozpoczynamy od doboru odpowiedniej działki, która jest odpowiednia pod budowę zaplanowanej inwestycji, dokładnie weryfikujemy stan formalno-prawny i warunki geotechniczne. Proces budowy stanowi ciąg istotnych elementów, więc już od fundamentów nieruchomości zapewniamy wysoki standard wykonania. Przykładem może być szczególna dokładność przy wykonaniu ocieplenia i izolacji w domu, który Państwu budujemy.

Kontrolę nad nieruchomością sprawujemy od prac wstępnych po dokładne zweryfikowanie wybudowanej konstrukcji. Sprawdzamy zgodność wykonawstwa z projektem, przeprowadzamy próby zamontowanych instalacji i dokonujemy wszelkich odbiorów technicznych. Jesteśmy rzetelną firmą świadczącą usługi deweloperskie, więc dysponujemy czasem, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości, które macie Państwo zarówno podczas powstawania inwestycji, jak i po oddaniu budynku do użytkowania.


Kompleksowy pakiet usług deweloperskich dla Klientów z Białegostoku i okolic

Naszym atutem jest kompleksowość usług deweloperskich. Jesteśmy jednocześnie inwestorem i wykonawcą Państwa budynków mieszkalnych. Specjaliści od nadzoru budowlanego oraz profesjonaliści wydający opinie techniczne, zapewniają wysoką jakość wykonywanych przez firmę Koniecko Development budowli. Zachęcamy do kontaktu wszystkich Państwa, którzy chcecie zamieszkać w profesjonalnie wybudowanym domu w Białymstoku lub okolicy.